Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

EPK


BASIN KİTİ

"Süner'in sahnedeki zarif duruşunun yanı sıra sol ve sağ eli, etkileyici bir bağımsızlığa, güvenliğe ve senkronizasyona sahip. Duygu ve içgüdüsü onun en iyi vasıfları"

(L'Arena Giornale, Aralık 2016)


Enescu Yarışması 2018

Karajan Akademi, Berlin 2018


5 CÜMLEDE ÖZGEÇMİŞ

Genç kuşağın öne çıkan klasik kemancılarından Alican Süner, Max Rostal ve XXII. Postacchini Yarışması birinciliklerine ve İtalyan Cumhurbaşkanlığı Madalyası'na lâyık görüldü. Yurtiçinde Nevid Kodallı Genç Yetenekler Ödülü sahibi sanatçı, İDSO, CSO, MDOB gibi orkestralar ve Rengim Gökmen, Naci Özgüç, Cem Mansur ve İbrahim Yazıcı gibi şeflerle çaldı. Yurtdışında başta Berlin Filarmoni, Konzerthaus, Leipzig Gewandhaus gibi salonlarda önemli orkestraların eşliğinde çaldı ve Berlin Filarmoni Orkestrası'nın Karajan Akademisi'nde yer aldı. Süner, 1700 G. Testore yapımı bir keman kullanmaktadır. Sanatçı, 2019/20 sezonu için Berlin Komische Oper’in 1. başkemancılığına seçilmiştir.

"Alican has a natural and appealing stage presence, a personal and distinctive sound, and excellent technical command of the instrument."

- Noah Bendix-Balgley, Berlin Filarmoni Orkestrası 1. başkemancısı

"Alican is a brilliant violinist and a fine artist, he has a very strong stage presence. His honesty and intensity make him a welcome performer in any venue."

- Prof. Nora Chastain, UdK Berlin & Zürcher HdK

HI-RES FOTOĞRAFLAR

© Raymond Huang (2018)

© Raymond Huang (2018) 

İLETİŞİM FORMU

İsim *
İsim